| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut o unitate si mi se pare interesanta ( http://www.emag.ro/......EM7M0BBBM/ )
Credeti ca ar face fata jocurilor precum Assasin's Creeds 4, Battlefield 4, ETS2 si GTA V?
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se stie data cand va aparea sau daca va aparea pentru PC. Cat despre sistem duce AC IV pe la high cu 30 fps deci e buna!

| Cipri99 a răspuns:

Da ar face eu am un pc de 4gb ddr2 procesor quad core 2. 6ghz cam vechi de 4 ani si placa video de 1gb amd radeon 5570hd pe 126 si merge jocuri le-am jucat, dar GTA 5 nu a aparut pe pc din cate stiu.

Răspuns utilizator avertizat
| Cipri99 a răspuns:

Leam jucat pe la un medium asa fara v sinc la fps nu ma uit la jocuri cat este dar miau mers bine si nu mi s-au blocat pe pc meu.