| 03Didy03C a întrebat:

Am vazut un filmulet in care poti sa iti descarci subway surfers pe pc! Ei m-i l-am instalat (ma mira caci am windows xp) dar cand joc ecranul mi se vede roz! La setari se vede normal dar in timpul jocului se vede roz! nu stiu de ce! Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| DimaIsTheBoss a răspuns:

Subway surf: disponibil pe PC
Amice tu mai ai si alte pretentii?
Lasa sa fie roz ca nu-i bai tu numa joaca si taci

| 03Didy03C explică (pentru DimaIsTheBoss):

Ba nene! in primul rand sunt fata! in al doilea am palma grea! si in al treilea nu se vede nimic numai roz! ok l-am sters caci trebuia sa platesti nu stiu cati bani in fiecare luna! dar te rog putin respect!

| DimaIsTheBoss a răspuns (pentru 03Didy03C):

Ok ok scuzele mele don'şoara

| 03Didy03C explică (pentru DimaIsTheBoss):

Asa iti trebuie' don'sorule laughing