| laurentiubaa a întrebat:

Am si eu un S3 si am mari probleme cu el :
- In orice intru iese! Ex.: Minecraft; Candy Crush Saga; Subway Surfers; chiar si in setari!
- Cand sun pe cineva se inchide ecranul nu vad nimic!
- Se aprinde ecranul singur!
Ce fac?

Răspuns Câştigător
| Ciprian_Jurchela_1986 a răspuns:

Se poate sa fie foarte incarcata memoria! Ramii nu mai fac fata! Am si eu s3 si am patit la fel! Incearca sa faci asta! http://www.youtube.com/watch?v=GrWD2SGmzGU Eu i-am facut acest restart si merge foarte bine de atunci! Nu se intampla nimic! Fa-o cu incredere!;) Incearca sa nu il incarci cu atatea aplicatii!

1 răspuns:
| Thäü_Kryssu_2000 a răspuns:

Du telefonul la un specialist