| Realraptors404 a întrebat:

Am windows 7 home premium. Toate bune si frumoase pana cand mi-am luat microfon pentru a vorbi pe skype.acolo imi dadea eroare.Am mai umblat prin calculator putin si am vazut ca nu am instalat driver audio...ce driver as putea sa iau si de unde?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pentru a verifica daca ai toate driverele corecte intra aici: http://www.ma-config.com/en
Dai: "Start the detection"
O sa-ti ceara sa sa instalezi un programel. Dupa ce-l downloadezi il instalezi dai iarsi "Start the detection"si dupa ce termina intri in "My drivers". Acolo vei gasi driverele pentru tot ce ai in computer. Care-s cu galben nu le ai instalate. Care-s cu verde ale tale sunt vechi si le poti instala pe cele noi care se afla acolo.
Daca nu apar inseamna ca sunt instalate bine.