| RatuscaCeaUrata a întrebat:

am nevoie de ajutor mi-am instalat windows 7 home premium si nu gasesc driver audio pentru el!
cine ma ajuta va rog sad
Dau funda~~ happy

3 răspunsuri:
| bosshori a răspuns:

Instaleaza driver genius si el itit gaseste toate driverele out-dated

| MariusYonuyzu a răspuns:

Daca nu gasesti scrie pe google driver si marca de calculator pe care il ai si apoi il gasesti acolo.Dar oricum windows 7 isi ia driver singur. Sper ca team ajutat.Nu exista site specia pentru drivers windows 7 gasesti cum tiam scris mai sus. Sper ca te-am ajutat

| ImGone a răspuns:

Intri in Control Panel->System and Security->Windows Update->
Check for updates.Astepti ceva timp si dupa dai Dosnload->install si gata. Funda?