| Dorin_Petrica_1997 a întrebat:

ar merge Gta V pe un astfel de pc:
Tip procesor Intel Dual Core i3-3240 generatia a treia, 3.3 GHz, 3 MB Cache.
Memorie RAM (MB) 8 GB RAM Gb DDR3
Capacitate HDD (GB) 350
Tip unitate optica DVD writer
Tip carcasa desktop SFF
Chipset Intel Q77
Video Intel HD Graphics 2500
Intel 82579LM Ethernet LAN 10/100/1000
2 x PCIe x16
Porturi:
1 x VGA
4 x USB 3.0
6 x USB 2.0
1 x RJ45
1 x Serial
2 x DisplayPort
2 x Audio
2 x PS/2
2 x Line-in
2 x Line-out

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pornit o sa porneasca, dar nu o sa fie jucabil fiindca placa video e cam slaba.

| Dorin_Petrica_1997 explică (pentru anonim_4396):

Dar cs:go?

| Dorin_Petrica_1997 explică (pentru anonim_4396):

Poti sa imi spui cateva jocuri care merg pe cel putin 60 fps?

5 răspunsuri:
| Dorin_Petrica_1997 explică:

Dar Cs:Go In cate fps-uri merge?

| Ronaldo_Ronaldo_1997 a răspuns (pentru Dorin_Petrica_1997):

Iti zic eu ala nu are timp de tine cs go iti va merge in 60 fps nici chiar atat dar atinge 60 gta 5 iti merge dar la very low cu cateva drop frameuri dar nu o sa observi dar grafica o sa te deranjeze si nu uita sa dai rezolutia cea mai mica sau a doua ca sa nu ai probleme o seara placuta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dorin_Petrica_1997):

CS:GO ar trebui sa mearga destul de bine (60+ fps) fiindca e un joc care foloseste mai mult procesorul (care e destul de bun) decat placa video.