| Didyshor29 a întrebat:

Hey TPU:*! As avea si eu nevoie de putin ajutorbig grin Tocmai mi-am instalat The sims 2 si cand incerc sa ii afc un update ca sa instalez si Seasons ( pentru ca imi cere update) imi da o eroarestraight face zice ca e ceva de CSBin, adica acolo unde este bodyshop-ul. Am cautat pe net sa descarc bodyshop separat dar tot nu mi-a mers... Va rog, ajutati-mapuppy dog eyes Dau FUNDA:*!

1 răspuns:
| ThEEmperoR a răspuns:

Iti dau eu un link bun care nu cere instalare. Add theemperor_florin.