| tuktuk a întrebat:

Buna mi-am instalat sims 2 apoi sims 2 seasons am intar in seasons a mers, s-a incarcat dar deodata apare o eroare si imi iasa din joc. Ce sa fac? Va rog ajutati-ma! ador jocul...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau, dar nu te pot ajuta, am si eu o problema la sims 2 cu Adobe shockwave player... daca o sa mearga jocul si imi apare si mie la fel, daca aflu pe cineva care stie si aflu eu iti spun si tie.Imi pare rau ca deocamdata nu te-am putut ajuta.Scz...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau,dar nu te pot ajuta,am si eu o problema la sims 2 cu adobe shockwave player...daca o sa mearga jocul si imi apare si mie la fel,daca aflu pe cineva care stie si aflu eu iti spun si tie.Imi pare rau ca deocamdata nu te-am putut ajuta.Scz...

| cristiano_4233 a răspuns:

Ce eroare apare... ce scrie in acea eroare? trebuie sa stiu ca sa te pot ajutawinking

| tuktuk explică:

Apare un X nu scrie nimic