| anonim_4396 a întrebat:

as dori sa intreb care placa video este mai buna pentru gaming: Radeon HD 6450 sau Leadtek GT220?

DAU FUNDA!winking pls

Răspuns Câştigător
| Aesir a răspuns:

Radeon HD 6450 e mai buna

4 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Leadtek Nvidia GT 220 este mult mai buna decat ATI Radeon HD 6450.La performante este mult mai rapid gt 220.Ai aici o dovada clara care spune asta http://www.hwcompare.com/......0-oem/.Asa ca nu te mai luat dupa toti inteligentii...

| vali2301 a răspuns:

Readeon hd 6450 dupa parerea mea...am si eu si merge foarte binewinking

| ticklosu a răspuns:

Eu am radeon 6410 d hd si mg foarte bine

| KyPrYaN a răspuns:

Men este mai buna Radeon HD 6450