| Kazelethon a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare.
Daca ma puteti ajuta va rog sa imi spuneti cam ce ar fi mai bine sa aleg. eu as vrea sa cumpar o placa video, dar nu sunt hotarat care dintre aceste 2 : Leadtek Geforce GT220 si Sapphire Radeon HD4650. precizez ca amandoua sunt de 1 GB.
Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| danut93 a răspuns:

Eu intre cele 2 as opta pentru Sapphire Radeon HD4650.Asta daca ti neaparat sa alegi dintre alea 2.Eu in locul tau as alege asa cevahttp://www.emag.ro/......EC0V3BBBM/
Totusi,e gigabyte:D.

| Kazelethon explică (pentru danut93):

Ms mult, si e si mai ieftina si un pic mai buna ca sapphire big grin

1 răspuns: