| Ioanaasdfghjkl a întrebat:

As vrea sa imi fac cont pe un joc : Sherwood Dungeon.
Si cand vreau sa ma intregistrez si sa imi scriu datele, si tot., la parola cand dau Create User scrie Password must...
Nu mai stiu cum se one capital letter.
Si nu pot sa imi fac cont.Ce pot sa fac?thinkingsad
Fundaa!:*

Răspuns Câştigător
| HighOnMeth a răspuns:

Pai capital letter inseamna o majuscula deci parola ta trebuie sa contina o majuscula.

| xHellBoYx a răspuns (pentru HighOnMeth):

Salut,ma ajuti si pe mine cu ceva?
dau sa imi fac cont, scriu toate corect si imi zice:Error:Invalid Email Adress.You must enter a valid email address to register for an account.Te rog mult

| xHellBoYx a răspuns (pentru HighOnMeth):

HighOnMeth
salut frate, mi-am facut cont pe http://www.sherwooddungeon.com/play.html
frate...nu am mai vazut asa ceva in viata mea ce sacadat merge...imi merge in poze, de ce? am 1.2Gb ram si 64video ar trebuie sa imi mearga struna, pe http://www.maidmarian.com/sherwood.htm
pe siteul asta merge super bine dar nu imi merge sa fac cont pe el, daca ma poti ajuta sa imi fac cont pe maidmarian.com/sherwood.htm esti cel mai boss

| HighOnMeth a răspuns (pentru xHellBoYx):

Nu stiu de ce iti merge in poze, dar iti pot raspunde la intrebarea de mai sus. Invalid email address = adresa ta de email nu e buna. Trebuie sa pui alta.

| Daniel_Luta_1994 a răspuns (pentru xHellBoYx):

Pai la ce joc maa

| Daniel_Luta_1994 a răspuns (pentru xHellBoYx):

Trebuie o pla

| BarbiiBhaa a răspuns (pentru xHellBoYx):

Trebuie sa iti faci o noua adresa de email si apoi sa intri pe ea sa activezi contul. Bafta.

15 răspunsuri:
| Daniel_Luta_1994 a răspuns:

As vrea sa-mi fac cont pe jocul Sherwood Dungeon si nu merge daca ai putea sa-mi spui cum se procedeaza

| Scufiee a răspuns (pentru Daniel_Luta_1994):

Cum pot sa imi fac cont pe sherwood...pun ori ce parola si nu merge...ce trebuie sa respect ca sa mearga?

| Daniel_Luta_1994 a răspuns:

Trebuie o litera mica si o litera mare

| Daniel_Luta_1994 a răspuns:

Iti trebuie sa ai o litera mare si un numar de ex: Daniel321

| Elena118 a răspuns:

HighOnMeth zi si o parolla pentru joc

| Balan_Boss_Andrey_1987 a răspuns:

Cine îmi zice cum se face un cont pe Sherwood Dungeon Va Rog

| Daniela_Busu_1999 a răspuns:

Parola trebuie sa contina litere mici si mari si numere ex: AlexA2003 sau Funda233

| Scufiee a răspuns:

Cum pot sa imi fac cont pe sherwood? ...cand pun parola nu merge