| RugbyBoyy a întrebat:

As vrea sa incep un videoblog pe Youtube. Ma puteti ajuta? sa-mi lasati niste idei si cam ce as avea nevoie.Niste programe bune de editat videoclipuri si chestii ca sa iasa misto.

2 răspunsuri:
| DarKKneSS a răspuns:

Program de editat video iti recomand Camtasia!

| LunguCristian a răspuns:

Uite cel mai bun sfat existent:nu te lasa poate ca o se fie cineva care o sa zica ca esti varza...da sa nu iti pese pentru ca nu e posibil sa iti iasa din prima o sa dureze ceva pana vor veni vizualizarile commurile likeurile dislikeurile si odata cu asta o rasplata pentru efortul depus
adica bani :))
daca esti bun si ai talent si urmezi pasii astea o sa ai succes
eu am incercat si m-am lasat dar revin cu forte noi :)
mai multe stie tipul asta levi(friends show) e foarte tare uitate la toate clipurile si invata :)
daca mai ai nevoie de ceva. https://www.facebook.com/cristi.lungu.56
Te ajut :)