| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut cont youtube, dar nu am nici un videoclip inca. Vreau sa pun mai multe videoclipuri, dar nu prea stiu despre ce. As vrea sa-mi dati niste idei de teme pe care sa le folosesc, sau alte chestii pe care ati vrea sa le vedeti pe youtube (puteti sa cereti si coveruri daca vreti). Funda pentru cele mai bune idei!

4 răspunsuri:
| Chimied a răspuns:

Ai putea sa descari videoclipuri de pe youtube ( youtubedownloader) si sa le pun intr-un videoclip. Daca esti baiat pentru primul videoclip ai putea pune niste masini (BMW sau ce iti place) cum fac burnout.Sau poti face videoclipuri cu, cazaturi. Funta?

| MiAaa234L a răspuns:

Esti fata sau baiat?

| anonim_4396 explică (pentru MiAaa234L):

Fata.

| MiAaa234L a răspuns:

Poti pune videoclipuri cu versuri la melodii etc. Daca esti o fata gamer poti pune si jocuri.