| LidiaVanomski a întrebat:

Hey TPU.As vrea si eu un cont stardoll cu statut de superstar chiar imi doresc de mult. Puteti lua legatura cu mine (ca sa-mi dati parola) pe I_am_your_girl.Nu conteaza sa aveti multi sd sau sc vreau doar sa fie superstar! La cel mai bun raspuns dau funda!

1 răspuns:
| CiocolataCuOreo a răspuns:

Păi fă-te și tu SuperaStar că nu e deloc scump ( cam de la 20 de lei cred până în 200 lei ) Nu știu exact că nu am mai jucat de 2 ani. Crezi că lumea care se joacă Stardoll îți dă ție conturile lor de SuperStar?