| わたなべ久美子 a întrebat:

Aveam instalat CyberLinkYou Cam 3, apoi mi-am instalat si Manycam, iar apoi mi-am instalat CyberLinkYou Cam 5, am dezinstalat Manycam si CyberLinkYou Cam 3, iar cand folosesc CyberLinkYou Cam 5 nu apar eu ci o poza pe care scrie Manycam... un spot publiciar ce sa fac ca sa ma vad pe mine? crying funda

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Te-ai incurcat in CyberLink-uri?! Ai uitat sa mentionezi daca ai cumparat programul sau nu! CyberLink YouCam 5 nu e gratis si daca vrei sa-l cumperi costa doar 35 euro http://it.cyberlink.com/......it_IT.html in cazul in care vrei sa si functioneze :D Altfel nu merge!