| simoSTAR a întrebat:

Nu imi apare poza de la messegner...am instalat mess-ul si dezinstalat de mi-a venit rau... aveam mess 9 si am pus 8 si tot nu imi arata poza la avatar. ce sa fac(fara sa formatez pc.)

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Sunt ceva probleme...multi au problema asta...si eu am avut'o si la fel ca tine am tot dezinstalat si instalat messenger'ul... n'ai ce face numa sa astepti... dupa trei zile mi'au pus si mie poza la avatar iar acum dupa o saptamana pot sa vad si avatarul celorlalti laughing ...asa ca asteapta ca altceva n'ai ce face laughing

20 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Si daca nu ai poza nu mai esti tu in spatele ID-ului sau cum?

cami
| cami a răspuns:

Glumiti? laughing Si mie sa mi se faca rau ca nu pot sa-mi schimb poza. Si cand colo rolling on the floor si cand ma gandesc cat am mai incercat. deci, toti avem aceeasi problema, e bine.

| daniDeeDee a răspuns:

Calmeaza-te, se pare ca toti avem aceasta problema.hee hee

O sa-si revina. happy

| viatadecacatt a răspuns:

Of e 56457 a intrebare pe care o vad pe aici..deci asa e si la mine si la mai multi asa..asteapta un timp si o sa isi revina.

| BiiBiis a răspuns:

E de la Yahoo, o sa isi revina.

| Lumy a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel azi...deci trebuie sa asteptsad

| MiSskAt-xx a răspuns:

Da, multi au problema asta. si eu incerc de ceva vreme sa imi schimb avatarul si nu ma lasa. Multi din lista mea nu au avatar. Sunt probleme, speram sa se rezolve imediat. rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu-mi apare poza la avatar, si mi-am tot instalat messu si nimic, ba chiar mi-am reinstalat si windowsu si tot nimic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel sh mie... angry.
Nu`mi apare avataru` de vreo 3 zile...
deja ma streseazacrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel si mie...credeam ca sunt singurahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine e la fel, nu-mi arata avatarul meu sau cel putin nici nu merge sa schimb poza dar cel mai naspa ca vb cu astia din lista si nu le vad pozele si am vazut ca unii zic sa astepti dar cat ca eu am asteptat poate peste un an si nimk. daca se afla si cineva care se pricepe sa ma ajute.@maryuslonely.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai stiu pe cineva tot asa dar red ca trebuie sai dai putin timp sa se obisnuiasca dar hai ca nu e criza din cauza asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba formatezi pc - ulsad tot asa apare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu problema si atrecut acum am alta problema numi apar avatarele celorlalti. am instalat din nou messu dar degeaba...la niciunul nu se vede cat la mine. si nici altii nu mi-l pot vedea pal meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instalati-va mess 11 beta si o sa va mearga ca asa am patit si euhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi pot schimba poza o pot vedea dar nu o poate vedea ceilalti... ce fac? mersi

| amylove a răspuns:

Cu aceeasi problema ma confunt si eu de astazi e asa de aiurea fara avatar.sad...la mine avatarul exprima ceea ce simt in ziua respectiva

| anny92 a răspuns:

Pfffffffffffffff...am si eu aceeasi problema... mi-am instalat mess 10 si nu imi apare poza la av meu...deci...wait...sad

| sorina_7984 a răspuns:

Nu va apare poza pentru ca va trebuie instalat yahoo messenger 2011 luati-l de aici http://www.targovetul.info/......nload.html

| GeolovesMiha a răspuns:

Nu Stiu cum ati incercat voi, dar eu am intrat pe http://www.ebuddy.com, mi-am schimbat acolo avatarul si am intrat pe messenger. La mine a mers acum depinde de ce problema aveti la PC, net, etc. :D