| Scarlett011243 a întrebat:

Cand incerc sa imi scot un joc, si sa il salvez in D, nu se salveaza. Si daca il salvez in C, merge. Ce ar trebui sa fac?

Multumesc mult

Funda!

4 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Pai spune-ne exact ce se intampla.
Cu ce incerci sa salvezi jocu?
Dai click dreapta pe partitie si vezi daca iti apare ca mai ai spatiu disponibil. Se poate sa trebuiasca partitia formatata.
Nu trebuie neaparat sa iti arate ca nu mai ai loc.
Asa ca da-ne mai multe detalii.

| macelarik a răspuns:

Cel mai probabil sa verifici daca nu cumva Partitia D: este plina

| Scarlett011243 explică (pentru macelarik):

Nu are cum happy Nu scrie disk full. Pur si simplu nu se salveaza

| macelarik a răspuns:

Ok incearca asta atunci:clik dreapta pe local disk D-Properties-quota si vezi daca, cumva acolo ai limitata capacitatea de stocare pe partitia curenta