| Martinez_Andreea_1997 a întrebat:

Telefonul meu nu mai merge...adică merge doar ca daca încerc sa fac o poza îmi spune ca nu mai am spatiu si daca salvez o poza mi-o salvează dar îmi arata doar o imagine neagra + i-am dat reset din fabrica de 4 ori. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| MihaiKJL a răspuns:

II trebuie o resoftare. Daca telefonul nu a suferit socuri mecanice asta ar fi rezolvarea.

| PandaKK a răspuns:

Ce telefon ai? Ai incercat sa stergi din poze si sa incerci iar? Sau schimba spatiul de stocare din memoria telefonului pe cardul SD.