| EvilMo a întrebat:

cand va aparea portal 3? si daca stiti cum o sa fie portal 3 va rog dulce ca o savarina sa imi spuneti si daca wheatley a scapat de pe marte. funda la primul rasp

1 răspuns:
| Hydryx a răspuns:

Nu cred ca va mai fi paretea a III-a pentru ca GLaDOS nu mai are chef de teste laughing si wheatley (daca ai vazut finalul) spume ca daca s-ar reintalni cu "ea" isi va cere scuze... deci doar daca gasesc alta tema pentru Portal 3 altfel nici o sansa sa apara.