| anonim_4396 a întrebat:

caut jucatori pe League of Legends cu care sa joc la rank pe EUNE de fiecare data cand joc la rank tot cu noobalai pic si deja m-am saturat asa ca daca te sti scriemi numele tau de lol aici si te adaug sa jucam.

1 răspuns:
| Ciuvica_Filofteia_1966 a răspuns:

Baromistrz, acesta este numele meu, te astep, si eu m-am saturat sa pic cu toti nubalai.

Inca o intrebare am pentru tine, daca ai skype, adauga-ma vasile.gelu57 ca sa ne intelegem mai bine happy