| TeoTheDarkGuy a întrebat:

ce faceti? Ma puteti ajuta si pe mine cu un update la placa video sau sa imi instalez driverele cum trebuie! nu stiu ce placa de baza am... Va rog frumos Dau funda celui care ma ajuta sunt dispus sa dau chiar mai multe. Inainte imi mergea fifa 08... acumi nici nu mai merge. ID MEU sapte_up va astept acolo vreau sa facem prin team wier

3 răspunsuri:
| TeoTheDarkGuy explică:

Dati add la :sapte_up si o sa vedem cum facem sunt dispus sa platesc...

| Labuta a răspuns:

Iei speccy licenta gratuita, si dai acolo pe undeva si iti arata placa.

| DjRaduANdrei a răspuns:

Mai intai trebuie sa descarci AIDA64 si iti detecteaza placa audio, video...http://www.aida64.com/ sper ca ti-am fost de folos.