| Marius_Andrei_1996 a întrebat:

Deci cum sa fac sa imi mearga fifa 07 deoarece dupa ce il instalez si vreau sa intru in el imi zice fifa 07 requires hardware graphics acceleration.mentionez ca pana astazi mergea perfect plz ajutati-ma dau fundita raspusului bun plz... P.s Nu stiu sa imi reintsalez driverele la placa video straight face Ma puteti ajuta cineva prin team wieer? Dau funda love struck

3 răspunsuri:
| CasaSiDesign a răspuns:

Reinstaleaza driver-ul video si DirectX-ul sa-l ai updatat

| Marius_Andrei_1996 explică:

Trebuie sa imi reinstalez driverele si nu stiu cum straight face Daca ar fi ceva ma puteti ajuta prin team-wier... Cine vrea dau funda love struck

| eNz0r a răspuns:

Salut. Paiii... Sunt 2 motive din care sa nu mearga :
1. Trebuie reinstalat windows-ul cu tot cu driverele de la calculator
2. Calculatorul tau nu detine piesele necesare pentru a rula acest joc. Si eu am avut un calculator mai vechi si aveam acceasi problema. Acum am unul nou si rulez fifa 2013 cu 50 fps. Deci... Daca mi-ai spune informatii despre placa video, memorie ram si procesor ti-as da un raspuns sigur.