| ToLoveRu a întrebat:

Hey TPU!

Ce jocuri pe calculator aveti si va plac? De toate genurile ma refer.
Jocuri care se pot downloada de pe nethappy
Eu am Sims 2 si Dinner Dash, Counter Strike si Fifa big grin

Fundoi!happy

2 răspunsuri:
| Graftzoor a răspuns:

Salut! Eu am in calculator :
Far Cry 1 si 2 =] Este este un joc foarte frumos si interesant
Godfather =] Acesta este un joc al mafiotilor
Street Fighters =] Lupte.
Assassins Creed 1, 2, Brotherwood =] Un joc plin de surprize
Need For Speed : Most Wanter =] Totul pentru viteza.
Scarface =] No comment.
Medal Of Honor, Call Of Duty, Delta Force =] Aceste jocuri imi plac pentru ca sunt pline de actiune

| Moldoveanul a răspuns:

TES V: Skyrim, Metro 2033, Endless Space, Max Payne 3, Saints Row: The Third, Assassin's Creed 3 (apare in toamna), Civilization V, Shogun 2: Total War, Fallout: New Vegas, Starcraft 2, World in Conflict, Mass Effect 3, Dishonored (apare in toamna).