| andreeavesman a întrebat:

ce sa fac? cand introduc parola si id-ul de mess mi se spune ca am o problema cu conexiunea la internet....insa netul merge foarte bine.care sa fie problema?

Răspuns Câştigător
| Jorah a răspuns:

Incearca sa instalezi alta versiune. Dezinstaleaz-o pe asta de tot din Start > Control Panel > Add or remove programes.

Incearca versiunea 8 sau 9 BETA. Cu beta mi se pare ca ar merge.
Ai ceva la registri. fara sa te mai complic cu cclenear, vezi daca merge cum ti-am spus.

Download Yahoo Messenger 9 BETA :

http://www.hit.ro/downloads/communications/yahoo-messenger-9.0.0.797-beta

Dai download si te descurzi, doar esti fata mare.

App, esti dragutaa :*

1 răspuns:
| David77 a răspuns:

Hristos a inviat! Trebuie doar sa setezi data si ora corecta dand click pe ceasul din bara.
Apoi dai restart si o sa poti intra pe mess.
Bafta!