| Stephan142 a întrebat:

Cine joaca Racing Rivals pe android si are jocul cu hack?(ma refer la gems-uri si la cash).Nu pot sa pun hack (nu am root) si as avea nevoie de bani.Am vazut ca cei care au hack ii ajuta pe cei fara hack.In sensul ca dau raise si fac in asa fel incat sa piarda.Ar putea cineva sa ma ajute in modul asta?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Stephan142 explică:

Da-mi numele tau de la joc.Al meu este Mika142.

| Stephan142 explică:

Nu,nu am hack-ulsad.In schimb daca intri intr-o echipa si participi la turf primesti destui bani si destul de repede.

| Jrk a răspuns:

Ai hack-ul pana la urma? Ma ajuti si pe mine?

| Jrk a răspuns:

Jrk wts e user name'ul meu adauga'ma la prieteni in joc.ms

| Danny_Danny_1987_nP9q a răspuns:

Cum pot sa ma loghez sau sa gasesc contul vechi la racing rivals ajutati-ma