| Alexxx2014 a întrebat:

Hey TPU.Cine ma poate ajuta si pe mine sa imi populez forumul? Va rog mult...Dau administrator+funda.Sau macar niste idei despre cum il pot popula.Raman dator happy

Răspuns Câştigător
| AlmaTheAmstaff a răspuns:

Hristos a inviat.
Imi poti da si mie link de la forum in mesaj privat,te rog?
Cat despre cum sa il populezi,iti poti invita prietenii sa isi facă cont,să pui sectiuni interesante, ca sa se uite lumea si sa fie dornica sa comenteze, sa isi facă cont. Sau poti sa faci o pagina de facebook cu numele forumului, sa postezi acolo, sa faci schimb de like-uri si tot asa.