| valicu2013 a întrebat:

cine stie cum pot face si eu un server de counter-strike 1.6 am tot luat de pe net servere gata facute dar nu mi-au mers decat sa ma conectez eu ...altii cand incercau nu se puteau conecta...care ma poate ajuta sa fac server sa bage id-ul meu van_damme10

2 răspunsuri:
| valicu2013 explică:

Salutare am incercat... dar tot nu merge...

| costeamarius2011 a răspuns:

Salut. Intri in folder-ul counter strike 1.6, intri in hlds iti alegi plansa si cati jucatori sa bagi pe el maxim, dai ok si dupa aceea iti da un ip pe care tu il dai la prieteni ca sa joci in retea. In timp ce jucati sa nu iesi din hlds ca dupa aceea nu mai merge.