| AndreiFcb a întrebat:

cum pot sa pun bomba in CS 1.6
OFER FUNDA LA PRIMUL RASPUNS!

Răspuns Câştigător
| ChEnZ26 a răspuns:

Cand esti T si ai bomba trebuie sa iti arate in stanga la mijlocul ecranului o bomba. Apesi 5 si te duci la bazele unde se planteaza bombele si tii apasat click. Funda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand trebuie sa mergi in locul marcat cu X. Dupa ce esti acolo selectezi bomba cu rotita de la mouse. Apesi Ctrl ca sa lasi jos, si ti apasa ctrl altfel te ridici, dupa apesi click stanga si astepti sa se incarce bara aia si GATA!

| AndreiFcb explică (pentru anonim_4396):

Din pacate nu ti-am dat funda tie pentru ca nu ai cerut funde, celalalt a cerut de aceia ia-m dat funda! SPER CA MA IERTI!

| LunaRisGuy a răspuns:

Te duci la locul unde trebuie sa pui bomba si acolo apesi 5. Iti va aparea in mana bomba si trebuie sa ti apasat pe E. Iti va aparea o bara galbena si trebuie sa ti apasat pe e pana se incarca. Funda? big grin