| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPUbig grin
Pentru hackeri de pe stardoll!
Ce metode sau hack`uri stiti pentru a deveni superstar? Unul care sa functioneze si in Romania?
mersi:X
funditalove struck

1 răspuns:
| Pinguuuin01 a răspuns:

Singurul este daca platesti cu credit de pe telefon:
1.Pentru doua saptamani costa 2.48 euro [dar iti trebuie cel putin 3]+80 de stardollars.
2.Pentru patru saptamani 6.2 euro[iti trebuie cel putin 7 dar cred ca te`ai prins]+200 stardollars.
https://www.stardoll.com/en/account/payment/superstar.php?tp=22
Acolo unde scrie ``Enter your phone number`` iti scrii numarul de telefon dupa care trebuie sa trimiti un mesaj cu ``Platesc`` si gata. Sper ca te-am ajutat.Noroc in joc:*.