| metin222 a întrebat:

dc mi se tot stinge pcu si imi apare o imagine albastra cu scris mult? dupa mi se reporneste iar. si de pe metin2 ro ma scoate si imi apare multi de :? FUNDĂ

Răspuns Câştigător
| AddeAndre14 a răspuns:

Probabil ca este o defectiiune daca are prea multe jocuri sau de la metin2 poate sa fie am trecut si eu prin asta si poate depinde si de windows happy

| Alex11221122 a răspuns (pentru AddeAndre14):

Pai probabil ai virusi pe pc, sau nu ai defragmentat diskul, si mie imi facea asa si dupa ce am degframentat diskul nu mi-a mai facut asa! Sau poate metinul are virusi!

1 răspuns: