| Arriane a întrebat:

De ce atunci cand intru in Metin2 ma lasa 5 min. sa joc, apoi ma delogheza si cand incerc sa intru din nou imi zice " Eroare la Server".

Ps. : Cand cablul de internet este conectat direct in PC, ma lasa sa joc fara probleme. Patesc acest lucru doar cand cablul de internet este in router.

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Probabil ca nu face fata traficului. si din cauza asta. latimea de banda wifi e mult mai mica decat pe cablu.
jocul probabil are nevoie de mai mult.

serverul jocului neprimind informatiile la timp, considera ca jucatorul s-a delogat.

| Arriane explică (pentru Danzell):

Si ce este de facut in aceasta situatie?

| Danzell a răspuns (pentru Arriane):

Un router wifi care asigura un trafic de date mai rapid.
e greu de spus. ai mai incercat si cu alte servere? ma refer aici la cele private. poate e exceptie doar pe oficial.