| TeQui a întrebat:

de ceva timp nu mai merge sa ma loghez in joc pe metin2 ro. dau pe server si ch apoi imi scriu datele contului si apoi trece din nou la pagina de start cu ch si server cand dau logare... nu stiu ce sa fac, l-am instalat si dezinstalat de mii de ori si tot nu merge, stie cineva ce are? dau funda!

2 răspunsuri:
| Xb0y a răspuns:

Poate ti-la spart cineva sau sau poate are probleme metinu tau incearca sa il iei iar.

| TeQui explică (pentru Xb0y):

Nah. am incercat de multe ori. asta e soarta rolling on the floor nu merge nu merge. heh