| sonnykid a întrebat:

Am o problema cu Google Chrome...
Cand intru pe saitul Metin2 Uk, si vreau sa ma loghez, imi scriu datele corecte si dau Login dar in loc sa ma logheze, ma da la pagina de Start. O fivreun BUG?
Am facut teste si cu toate alte browsere imi merge dar eu vreau Google Chrome pentru ca altele nu ma satisfac...Va rog un sfat de la cei care au patit-o cat mai repede!

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Trebuie sa setezi chrome ca browser implicit sau default. Iti cere inainte sa se porneasca daca vrei sau nu sa folosesti ca default browser. Sau daca nu-ti arata du-te la meniu in dreapta sus dai pe sageata de la cheia aia in jos si alegi optiuni. Se va deschide o fereastra cu Optuini Google Chrome iar dupa aceea alegi Setati Google Chrome ca browser prestabilit. Uita-te in imaginile astea daca nu intelegi. http://flickcabin.com/public/viewset/31832 cele 2 de jos.

Dar daca problema persista mai bine intri pe acel site de pe Mozilla Firefox. Eu cred ca e mai bun si suporta mai multe. Bafta.