| enerky a întrebat:

de curand cand am deschis 1 program m-a pus sa deschid prin si nu stiam ce sa aleg si am ales explorer si acuma orce joc orce program mi se deschide in explorer si nu pot sa ma joc absolut nimic ce fac sa fie iar normal dau funda + VOT

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi raspunsul de aici
http://www.tpu.ro/......-la-start/

| enerky explică (pentru neluL):

Daca merge ai funda+VOT

| enerky explică (pentru neluL):

Auzi am vazut raspunsu dar nu pot intra in control panel cand dau sa intru imi intra pe explorer zi-mi fum sa fac te rog mult

| neluL a răspuns (pentru enerky):

Scrie in Run > Default Programs daca nu poti intra in Control Panel. Ai incercat fixul de jos?