| enerky a întrebat:

cand vreau s-a deschis 1 program mi se deschide in explorer am dat din greasla la open whit la explorer si acuma orce joc orce pragram mi se deschide in explorer va rog ajutor cum fac sa-si revina la normal Funda + VOT

3 răspunsuri:
| LoLiPoP101 a răspuns:

Dai pe un program click dreapta>open with> si selectezi cu ce vrei sa selecteziwinking

| enerky explică (pentru LoLiPoP101):

Si cu s-a deschis 1 joc?

| vladmuresan2143 a răspuns:

Daca nu merge sa dezinstalezi windows explorer da pe open with cu alt progrm care nu iti foloseste si apoi dezinstaleaza acel program. O sa-ti revina toate jocurile. Bafta!