| KingTheKing a întrebat:

Hey TPU!

De unde pot descarca technic pack(minecraft)

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| belfast a răspuns:

Salut. Technic Pack il downloadezi de pe site-ul www.technicpack.net de la sectiunea download doar ca iti trebuie cont premium daca nu ai cont premium caut pe net Technic pack cracked download. fundita?

4 răspunsuri:
| XxRemixGabriel2013xX a răspuns:

Daca vrei uitate la IHATEPINK daca esti F2P adica incepator el stie detoate sau copiicopacimc si pot sa il iei de aici! WWW.TechnicPack.Com

| Rosca_Paul_1996 a răspuns (pentru XxRemixGabriel2013xX):

F2P inseamna free to play nu incepator

| Rosca_Paul_1996 a răspuns:

De aici http://dl.dropbox.com/u/58914320/technic-launcher-0.5.4.8.jar dar tot iti trebuie cont de minecraft dar nu premium.

| KingTheKing explică (pentru Rosca_Paul_1996):

Dar unde il pun ca sa mearga ca nu merge