| 22cool22 a întrebat:

Se joaca cineva minecraft? daca da, ca sa joc pe technic pack imi trebuie premium? dau funda garantat

Răspuns Câştigător
| akio a răspuns:

In sfarsit o intrebare la care pot raspunde... deci normal nu ai putea juca technic pack fara, dar s-a gasit o metoda
http://forum.craftersland.net/index.php?showtopic=70
Doar downloadezi si faci ce zice in video :D

Have fun!

2 răspunsuri:
| 22cool22 explică:

Pai...da,merge,dar nu merge tmi-u.imi poti spune de ce?

| akio a răspuns (pentru 22cool22):

Pai du-te la optiunile din tmi (scrie acolo options) si dai click pe recipe mod pana apare cheat mod, daca nici asta nu merge atunci inseamna ca asa este facut dar daca vrei sa vezi cum faci itemul respectiv il cauti in tmi apesi "r" cand esti cu mouse-ul pe elbig grin