| EDUARDX2000 a întrebat:

Hey TPU!
Deci am un joc xbox (sea of thieves) dar îmi trebuie abonament ca să îl joc, știe cineva ce sa fac ca să pot juca jocul, abonamentul nu e disponibil pe regiunea România, ce ar trebui sa fac ca să îl joc?
Merge să îmi schimb regiunea pe alta regiune pe care o sa cumpăr abonamentul, o sa fiu banat pentru asta?

Răspuns Câştigător
| hipotronic a răspuns:

Salut găsești aici în video, uită-te la capitole și o să găsești capitolul cate te interesează:

https://youtu.be/Iov0eG9WrBM?si=um91GaPl-OkDp89Y