| S3renadBump a întrebat:

De curând mi-am cumparat un telefon Samsung s9 si dupa 2 3 ore am primit update la Android pie. Problema este că nu știu dacă exact dupa update atunci când îl blochez si îl las câteva minute stins, apoi îl iau sa-l deblochez cu fața trebuie să apas pe butonul on off iar el nu se aprinde imediat ci dupa câteva încercări sau 10 15 secunde. Dacă-l blochez si deblochez imediat repetitiv nu are probleme. Numai cand îl blochez si îl las asa câteva minute. Nu inteleg, o fi de la Android vreun mic bug? Si mai am un lucru care ma enervează. Tin luminozitatea scăzută si nu este pe automat dar numai cand intru pe Youtube si numai pe Youtube luminozitatea creste la maxim. Si pe orice alta aplicatie revine la normal. Poate stie cineva dacă pot rezolva sau din ce cauza. Dau funda si mulțumesc celor care ati citit tot. Apreciez

3 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

De ce nu il deblochezi folosind butonul de home?

| CarcotasulVesel a răspuns:

Da telefonul inapoi, ca tot ai motiv
asteapta 3 saptamani
si il cumperi la 2/3 sau chiar juma' de pret din pret sau iti iei un S10 care tocmai a aparut pe piata

altfel, du-te cu el la garantie, NU e normal nimic din ce ai spus tu

| costinvlad a răspuns:

Asa este probabil făcut OS.
La YT dark mode dacă merge.