| VampireDream a întrebat:

Hey TPU,era un joc cu o pisica albastra intr-o casa si trebuia sa o aperi de puricii care ii faceau farse.Daca stiti cum se cheama va rog sa imi spuneti... Funda

10 răspunsuri:
| sandramaria20 a răspuns:

Nu stiu si username-ul tau e jalnic!

| VampireDream explică (pentru sandramaria20):

Daca e jalnic atunci valea, sa stii ca nici al tau nu e mai breaz.Sandalaughing

| VampireDream explică (pentru sandramaria20):

Daca e jalnic atunci valea, si nici al tau nu e mai breaz.Sandmalaughing
Macar al meu inseamna ceavatongue

| sandramaria20 a răspuns (pentru VampireDream):

SI AL MEU INSEAMNA CEVA:san vine de la sandra si ma de la maria l-am scris asa casa fie mai greu asa ca gura!laughing))

| VampireDream explică (pentru sandramaria20):

1)Nu ti-am cerut parerea despre username-ul meu!
2)Cum am spus si mai sus, daca nu iti convine atunci fa metrii de aici ca imi tai aerul.Nu cred ca TPU este facut pentru oameni ca tine, care vin la altii si le fac reprosuri aiurea, asa, ca esti tu cea mai tare din parcalea goalabig grin. Puteai sa vii si sa spui doar "nu stiu" sau mai bine nu spuneai nimic! Asa ca nu te mai da tu interesanta ca nu esti!tonguetongue

| sandramaria20 a răspuns (pentru VampireDream):

Bine scuze am zis si eu asalaughing)))) esti...

| sandramaria20 a răspuns (pentru sandramaria20):

Dar am zis ca e jalnic pentru ca eu urasc vampirii si stiu ca nu trebuia sa o spun dar... Ei in alte cuvinte:am spus-o fara sa ma gandesc inainte!

| sandramaria20 a răspuns (pentru sandramaria20):

Si stiu ca nu trebuia sa fac asta!

| VampireDream explică (pentru sandramaria20):

Nah...in fine, ce a fost a fost, acum nu-i nimicwinking

| sandramaria20 a răspuns (pentru VampireDream):

MC de intelegere!