| anonim_4396 a întrebat:

imi poate merge Assasin Creed pe PC cu sistemu asta [cred cai asta, am dat properties la my computer sa vad, nu stiu daca le-am pus corect ] deci :

Intel(R) Celeron(R) CPU 2. 80GHz 2. 80GHz, 2.00 GB of RAM [asta imi scria la Computer] iar la "System" imi scrie : Microsoft Windows XP
Professional
Version 2002
Service Pack 2

Sau ce jocuri imi merg? Gta 4? Just Cause? etc,,,?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai trebuie sa afli placa video. Ca sa o afli trebuie sa intri la start apoi run si acolo scrii dxdiag si iti da informatii despre pc-ul tau. Placa video este la display sus

| Bizzle a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar stii daca mi-ar merge adica?

| anonim_4396 explică (pentru Bizzle):

Pai da ti-ar merge su assassin's creed 3 la low

| anonim_4396 explică (pentru Bizzle):

Si gta 4 iti merge la medium. Iar just cause tot la medium