| Mihay98 a întrebat:

Vreau si eu un antivirus bun care sa mi se miste foarte bine am avut AVAST ( se misca foarte.foarte.foarte greu) am System: Microsoft Windows XP
Professional
Version 2002
Service Pack 3

Computer:
Intel(R) Celeron(R) CPU
440 @ 2.00 GHz
2.01 GHz, 960 MB of RAM
Physical Address Extension

Fundaa! happy
Astept Rezolvare!

Răspuns Câştigător
| J0kerutz a răspuns:

Salut! Ai rami prea putini si de aceea eu ti-as recomanda un NOD32 ...cred ca tiar merge mai bine

2 răspunsuri:
| Mihaitzu1997 a răspuns:

Incearca nod32 sau kaspersky

| danielvlad3 a răspuns:

Buna! Eu folosesc EsetSmart si sunt foarte multumit de el. Si eu am tot un laptot Asus doar ca putin mai performant..sau daca nu incearca Avast sau Avira. Sper ca te-am ajutat. fundita/?happy