| 777Roxxy777 a întrebat:

imi puteti de unde pe ce site ma pot juca online jocul Subway Surfers pe PC?

Răspuns Câştigător
| Qphantom a răspuns:

Se poate doar pe tableta sau telefon.Cel putin asa stiu eu, probabil gasesti si pe net.

1 răspuns:
| Qphantom a răspuns:

Incredibil, se poate! :O

http://www.appsforpcworld.com/subway-surfers-for-pc-download-windows-78xp/#
poti cauta si alte site-uri daca descarcarea nu functioneaza.Si daca ai aflat deja...imi cer scuze pentru raspunsul meu intarziat, dar si eu am aflat acum o saptamana. =))