| MUFFIN0000 a întrebat:

Hey TPU.Imi puteti spune un laptop bun si cam ieftin(1000-2000 lei) pentru gaming(nu trebuie sa mearga totul cu grafici mari cel putin pe mediu).

4 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

La 2000 lei o sa-ti mearga maxim jocuri din 2014 si alea pe low cu 30 fps. Laptopurile de gaming pleaca de la 1000 euro. La banii astia ai putea sa iti faci o configuratie pe piese.

| emipenet a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......ck-no-odd/
acesta este foarte bun la pretul lui

| Razvan_Bogdan_1997 a răspuns:

Cauta un laptop Asus minim 4 gb ram minim 500 gb Asus face laptopuri foarte bune si la preturi decente

| Gonrax a răspuns (pentru Razvan_Bogdan_1997):

Minim 4 gb ram și 500 gb?
Contează placa video (cu procesorul grafic al ei) + procesor normal! Nu mai răspunde dacă nu cunoști!