| shadow21 a întrebat:

in gta san andreas sunt la misiunea freefall. Si nu resusesc sa o fac. As vrea sa iau salvarea dupa net dar e o problema eu stiu doar sa o descarc nu stiu cum sa o bag in joc. Imi puteti explica toti pasi si sa-mi aratati ce trebuie sa fac pentru a avea salvarea in joc.

1 răspuns:
| EusebiuVRU a răspuns:

Cand ai descarcat salvarea respectiva(pe desktop sau in ce folder se salveaza) trebuie sa o muti in folderul jocului aflat in C:..cand gasesti folderul jocului cauti ASave(cred), il deschizi si pui salvarea acolo..eu asa faceam acum 6-7, de asta ma balbai laughing. sper sa iti fiu de ajutor.bafta