| ILoveJudo a întrebat:

m-a ti putea ajut am de la un timp skype ul meu nu mai merge adica scriu in chat dau enter nu trimite mesaju si nici la trimite mesaj l-am dezinstalat si re instalat si zice ca skype click nu functioneaza corect sa mai incerc sau sa sun la departamentul tehnic ce sa fac va rog frumos ajutor?happy
FUNDA

1 răspuns:
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Descarca alta versiune de skipe si trebuie sa iti ceara numarul de telefon sau altceva or Facebook restart si atat