| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu imi functioneaza skype-ul? Imi zice ca pentru moment e indisponibil, dar o tine asa de 3 zile! L-am dezinstalat si instalat din nou si am instalat si alta versiune si tot la fel! Care sa fie problema?

2 răspunsuri:
| Cancerigen a răspuns:

Hmm, incearca sa dai disable la Antivirus/Firewall pentru moment.

Daca nu merge. incearca sa dai Start > Run > %appdata%/SKYPE > si sa stergi "temp-...", posibil sa fie 2-3.

Astept feedback. big grin

| AlexGeica a răspuns (pentru Cancerigen):

Faza cu antivirusu nu merge si in appdata nu am skype-ul pentru ca imi zice problema asta cand ii dau sa il instalez.