| TobiRami a întrebat:

M-au invitat niste prieteni sa joc counter strike, dar nu stiu ce se face in el, când intru trebuie sa ii atac pe ei sau se intampla altceva? Va rog prezentati-mi jocul, repede si funda va fi pe atat de mare!(Counter Strike original daca ajuta cu ceva)

Răspuns Câştigător
| Yellow94 a răspuns:

Pai jocu de cs se bazeaza pe doua echipe ( una de tero si una de antitero ) tero are misiunea de a planta bmb si de a pazi ostatici, antitero trebuie sa dezamorseze bmb si sa salveze ostatici... cam atat e de stiut.Dar mai pe romaneste tragi in echipa adversa bft.

| TobiRami explică (pentru Yellow94):

Aha, merci mult

1 răspuns: