| SatanaInIzmene a întrebat:

Am și eu o întrebare pentru pasionații de Counter-Strike 1.6.
Intru pe o grămadă de site-uri și dau numai de codați. Urăsc din suflet să joc cu coduri, dar m-am săturat de ei să-i injur de mame si de toți morții.
Bun! Am incercat eu să-mi iau niste coduri, ca o metodă de contra-atac, dar nu merge.Adică, nu mi se activează codurile.Le descarc in format WinRar, le deschid, fac totul ca la carte și când intru in joc si apas tasta ˇEndˇ îmi scrie în consolă ˇ Unknown command : cheat ˇ
Când intru in joc, pe internet și apăs EnD, mă scoate din joc.Care e vrăjeala? E vreo configurație din jocul meu care nu mă lasă sa folosesc codurile? Nu fac eu bine ceva? Mai trebuie sa stiu ceva?
Apreciez mult un răspuns! Mulțumesc!
Ps: Am doua versiuni de Counter: Counter-Strike 1.6- WaRzOnE si CS 1.6 Clean.NonSteam.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Recomand să-ți găsești un server securizat, fără urmă de codați, pentru a juca cinstit. Oricum, trebuie să fie și cod-ul bun dacă tot vrei să folosești...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo,ai setat pe Open GL?

| SatanaInIzmene explică (pentru anonim_4396):

Da.E pe Open GL.Dar nu merge sub nicio formă și vrăjeala aia cu: This server is VAC secured... e doar de formă. Sunt codați la greu, peste tot.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SatanaInIzmene):

Da,întradevăr,codați găsești oriunde. Ce fel de hack folosești? Ai încercat să-ți iei alt CS? Ce sistem de operare ai? Poate nu este de la cs, ci de la acel cod, poate este „ o făcătură ". Poți încerca să îți descarci „ Cs BadBoy 5.0 ",problema este că te va detecta foarte repede,conține speed,wall,aim,mai multe. Mai aveam unul,practic,se activa singur,iar când mă apropiam de un inamic, mi se punea ținta pe pieptul lui, astfel adminii nu știau daca folosesc cod, doar cei „ cu capul pe umeri ". Încearcă să descarci mai multe coduri, doar s-o nimeri unul să meargă. Salut!

| Flubber a răspuns:

Salut.in primul rand nu toate coduri de pe net merg daca vrei un cod cu care sa nu te prinda admini mai exact un wall care nu iese nici in poze lasa-mi id tau si vorbim pe mess si iti dau si un cs pe care functioneaza cam toate codurile plus ca este foarte bun