| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU,

ma joc de ceva timp euro truck simulator 2 si ma cam enerveaza ca are limitator de viteza...
am gasit un mod cu motor de volvo v8 cu 1000hp si cica nu are limitator si poti atinge viteza de 144km/h
am bagat modul in my documents/ euro truck simulator 2/ mods, dar nu imi functioneaza...
ce trebuie sa mai fac sa imi mearga?

15 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Http://ets-2.info/no-speed-limit-mod/

ai link de download acolo. Urmeaza instructiunile. Exista mai multe moduri. Cu zapada de exemplu.

| Burdetiu a răspuns:

Trebuie sa il scoti din folder ca sa iti functioneze, tot ce este in folderul care l-ai extras trebuie pus in mods

| albertbrs a răspuns:

Nu te poti da jos din camion

| Sy_Atat_Andrey_1988 a răspuns:

Vezi sa nu cumva sa fie arhivat.....dezarhiveaza-l in mod si dupa ce deschizi jocul trebuie sa-ti apara in dreapta sa bifezi si iti va merge ...bafta

| alexen123 a răspuns (pentru Sy_Atat_Andrey_1988):

Cum pot sa ma dau jos din tir in ets 2

| cristi4545 a răspuns (pentru alexen123):

Nu merge

| Sy_Atat_Andrey_1988 a răspuns:

Are dreptate zota intra la setari si ai la mod joc limitator de viteza

| Marocico_Adrian_1988 a răspuns:

Incearca si pe http://jocuriarena.info/euro-truck-simulator-2/ poate vei gasi si acolo moduri care sa te ajute.

| alexen123 a răspuns:

Sal cum pot sa ma dau jos din camion in ets 2 dau funda

| Mihai_Mihai_1997 a răspuns:

Intri in optiuni-mod de joc-dai in jos pana gasesti limitator de viteza-debifezi si gata

| Serb_Marius_1996 a răspuns:

Scoti limitatorul de viteza din setariile jocului. happy

| Zota_Georgian_1997 a răspuns:

Salut nu ai nevoie de nici un mod ca sa prinzi accea viteza, trebuie sa intri in joc la setari si sa debifezi ' Limitator viteza ' si o sa depaseasca de 90km/h eu am prins cu un tir volvo 170km/h tunat full fara remorca (dar ai grija ca in curbe daca ai viteza mai mare de 120km/h te rastornii!) BAFTA!

| Alexxalexuu a răspuns (pentru Zota_Georgian_1997):

Dc minti ma? ca eu nu gasesc

| bygutzul a răspuns (pentru Zota_Georgian_1997):

Mersi am gasit
mod de joc...

| Cristea_Gabriel_1990 a răspuns:

Scoateti o versiune mai noua de la versiune 1.4.12 in sus la toate tirurile poti sa dezactivezi limita de viteza din optiuni /mod de joc